Actassi Fiber pre-termineret OS2 fiberboks 4x12MTP-48xSC OS2 1HE

Billede:



Produktbeskrivelse:
Farve
sort
Varenummer
VDILP163S5F
EL nummer
1084005606
EAN nummer
3606480575402
Varegruppe
84.10
Katalog
Side i katalog ikke angivet


Anvendelse:
Anvendes i forbindelse med Actassi Pre-terminerede Fiber installationer. 19" Fiberboksen monteres i rackskab med medfølgende montagesæt. Forbindes nemt med Trunkkabeler via MTP konnektorer i bagsiden.
Konstruktion:
Fiberboksen er på forsiden udstyret med fibersamleled. Inden i fibrboksen er fibersamleledene forbundet til MTP konnektorer på bagsiden.


© Schneider Electric A/S 2021